Team

Basisschool Triangel beschikt over een breed scala van pedagogisch specialisten. Veel medewerkers beschikken naast hun kerntaak als groepsleerkracht of pedagogisch medewerker over een extra specialisme. Zo heeft onze basisschool de volgende specialisaties in huis: een specialist taal/lezen, rekenen, muziek, jonge kind, spel en beweging, gedrag, meerbegaafdheid, coachen en begeleiden, voeding, beeldende vorming en verkeer.

De directeur is eindverantwoordelijk, is aanspreekpunt voor leerkrachten en ouders, en houdt zich vooral bezig met de beleidsmatige aansturing van onze school. Naast de directeur en het team zijn nog een adjunct-directeur, administratief medewerkster en een conciërge werkzaam. 

 

Directeur

 

Jeroen Tholen

 

jeroen.tholen@innovo.nl

 

Adjunct directeur

 

Gerry Haagmans

 

gerry.haagmans@innovo.nl

Groep 1a/2a

 

Wilma Nijsten

Lieke Swinkels

 

wilma.nijsten@innovo.nl

lieke.swinkels@innovo.nl

Groep 1b/2b

 

 

Lieke Swinkels

Annemieke Drohm

 

 

lieke.swinkels@innovo.nl

annemieke.drohm@innovo.nl

 

Groep 2/3

 

 

Gerlinde Cuijpers

Annemiek Pustjens

 

gerlinde.cuijpers@innovo.nl

annemiek.pustjens@innovo.nl

 

Groep 3a

 

Marjet Ruijters

 

 

marjet.ruijters@innovo.nl

 

Groep 4a

 

 

Chantal Stienen

Esther Verheggen

 

 

chantal.stienen@innovo.nl

esther.verheggen@innovo.nl

 

Groep 5a

 

 

Nellie van Kooi

Tom de Kruijf

 

 

nellie.vankooi@innovo.nl

thom.dekruijf@innovo.nl

 

 Groep 6a

 

 

 Alessandro Bruisten

 

 

 alessandro.bruisten@innovo.nl

 

 

Groep 7a

 

 

Elles Dautzenberg

Merel Aerts

 

 

elles.dautzenberg@innovo.nl

merel.aerts@innovo.nl

 

Groep 8a

 

 

Lonneke Janssen

Claudia Vergoossen

 

 

lonneke.janssen@innovo.nl

claudia.vergoossen@innovo.nl

Onderwijsondersteuner     

Daniëlle Min

danielle.min@innovo.nl

 

Intern Begeleider

 

 

Patrick Rademakers

 

 

patrick.rademakers@innovo.nl

 

Administratie

 

 

Truus Slabbers

 

 

truus.slabbers@innovo.nl

 

ICT

 

 

Claudia Vergoossen

 

 

 claudia.vergoossen@innovo.nl

 

Meerbegaafdheid

 Chantal Stienen

 

chantal.stienen@innovo.nl

 

Gezonde School

Lieke Swinkels

lieke.swinkels@innovo.nl