Team

Basisschool Triangel beschikt over een breed scala van pedagogisch specialisten. Veel medewerkers beschikken naast hun kerntaak als groepsleerkracht of pedagogisch medewerker over een extra specialisme. Zo heeft onze basisschool de volgende specialisaties in huis: een specialist taal/lezen, rekenen, muziek, jonge kind, spel en beweging, gedrag, meerbegaafdheid, coachen en begeleiden, voeding, beeldende vorming en verkeer.

De directeur is eindverantwoordelijk, is aanspreekpunt voor leerkrachten en ouders, en houdt zich vooral bezig met de beleidsmatige aansturing van onze school. Naast de directeur en het team zijn nog een adjunct-directeur, administratief medewerkster en een conciërge werkzaam. 

 

Directeur

 

Ad Jeurissen

 

ad.jeurissen@innovo.nl

 

Adjunct directeur

 

Gerry Haagmans

 

gerry.haagmans@innovo.nl

Groep 1a/2a

 

Wilma Nijsten

Celeste Mestrum

 

wilma.nijsten@innovo.nl

celeste.mestrum@innovo.nl

Groep 1b/2b

 

Lieke Swinkels

Annemieke Drohm

 

lieke.swinkels@innovo.nl

annemieke.drohm@innovo.nl

Groep 1c/2c

 

Celeste Mestrum

Gerlinde Cuijpers

Gerry Haagmans

celeste.mestrum@innovo.nl

gerlinde.cuijpers@innovo.nl

gerry.haagmans@innovo.nl

Groep 3a

 

Marjet Ruijters

 

 

marjet.ruijters@innovo.nl

 

Groep 4a

 

Claudia Vergoossen

Esther Verheggen

 

claudia.vergoossen@innovo.nl

esther.verheggen@innovo.nl

Groep 5a

 

Nellie van Kooi

Chantal Stienen

 

nellie.vankooi@innovo.nl

chantal.stienen@innovo.nl

 

Groep 6a

 

Lonneke Janssen

 

lonneke.janssen@innovo.nl

Groep 7a

 

Elles Dautzenberg

Annemiek Pustjens

 

elles.dautzenberg@innovo.nl

annemiek.pustjens@innovo.nl

Groep 8a

 

Bert Schlicher

Patrick Rademakers 

 

bert.schlicher@innovo.nl

patrick.rademakers@innovo.nl

 

Intern Begeleider

 

Patrick Rademakers 

 

patrick.rademakers@innovo.nl

 

Administratie

 

Truus Slabbers

 

truus.slabbers@innovo.nl

 

Conciërge

 

John Tinnemans

 

john.tinnemans@innovo.nl