Team

Basisschool Triangel beschikt over een breed scala van pedagogisch specialisten. Veel medewerkers beschikken naast hun kerntaak als groepsleerkracht of pedagogisch medewerker over een extra specialisme. Zo heeft onze basisschool de volgende specialisaties in huis: een specialist taal/lezen, rekenen, muziek, jonge kind, spel en beweging, gedrag, meerbegaafdheid, coachen en begeleiden, voeding, beeldende vorming en verkeer.

De directeur is eindverantwoordelijk, is aanspreekpunt voor leerkrachten en ouders, en houdt zich vooral bezig met de beleidsmatige aansturing van onze school. Naast de directeur en het team zijn nog een adjunct-directeur, administratief medewerkster en een conciërge werkzaam. 

Directeur

Ad Jeurissen

ad.jeurissen@innovo.nl

Adjunct-directeur

Gerry Haagmans

gerry.haagmans@innovo.nl

Groep 1a/2a

Wilma Nijsten 

Gerry Haagmans

Lonneke Janssen

wilma.nijsten@innovo.nl

gerry.haagmans@innovo.nl

lonneke.janssen@innovo.nl

Groep 1b/2b

Lieke Swinkels

Gerry Haagmans

Mariet Ophelders

lieke.swinkels@innovo.nl

gerry.haagmans@innovo.nl

mariet.ophelders@innovo.nl

Groep 3a

Marjet Ruijters

marjet.ruijters@innovo.nl

Groep 4a

Claudia Vergoossen

Chantal Stienen 

claudia.vergoossen@innovo.nl

chantal.stienen@innovo.nl

Groep 5a

Annemiek Pustjens

Elles Dautzenberg

Mariet Ophelders

annemiek.pustjens@innovo.nl

elles.dautzenberg@innovo.nl

mariet.ophelders@innovo.nl

Groep 6a

Lonneke Janssen

Esther Verheggen

lonneke.janssen@innovo.nl

esther.verheggen@innovo.nl

Groep 7a

Jan Hermans

Patrick Rademakers

Julian Vankan

jan.hermans@innovo.nl

patrick.rademakers@innovo.nl

julian.vankan@innovo.nl

Groep 8a

Bert Schlicher

Patrick Rademakers

bert.schlicher@innovo.nl

patrick.rademakers@innovo.nl

IB 

Patrick Rademakers

patrick.rademakers@innovo.nl

Administratie

Truus Slabbers

truus.slabbers@innovo.nl

Conciërge

John Tinnemans

john.tinnemans@innovo.nl